Contact

Heb je een algemene vraag over de Regionale Organisatie Beroepspraktijkvorming (ROB) of deze website?  

Stuur een mail naar regionaalstagebureau@rocmn.nl. 

Wil je stageplekken aanmelden? 

Stageplekken kun je invoeren in de BPV-Plaza. Heb je dat nog niet eerder gedaan, neem dan contact op met het voor jou meest relevante BPV-bureau hieronder voor een inlogcode en uitleg.  

Heb je een vraag over de matching van studenten van ROCMN Amersfoort, MBO Amersfoort of Hoornbeeck college Amersfoort?  

Neem contact op met het “Regionaal Stagebureau Amersfoort”, regionaalstagebureau@rocmn.nl.  

Ellen Delis, matcher Regionaal stagebureau: e.delis@rocmn.nl / 06-52407863  

Willemien Hoefakker, matcher Regionaal Stagebureau: w.hoefakker@rocmn.nl /  06-24803915  

Barbara Houtzager, coördinator Regionaal Stagebureau: b.houtzager@rocmn.nl / 06-42561153  

Adres: Maatweg 3, 3813TZ Amersfoort.  

Heb je een vraag over de matching van studenten van ROCMN locatie Utrecht? 

Neem contact op met het “BPV bureau Zorgcollege Utrecht”, bpvbureau-zorgcollegeutrecht@rocmn.nl.

Miranda Kraan, matcher BPV-bureau: m.kraan@rocmn.nl / 06-41217098  

Andrea van ’t Zet: a.vantzet@rocmn.nl / 06-18687821  

Adres: Vondellaan 174, 3521 GH Utrecht .

Heb je een vraag over de matching van hbo studenten van HU?  

Neem contact op met het stagebureau verpleegkunde van Hogeschool Utrecht, stagebureauverpleegkunde@hu.nl.  

Stagebureau verpleegkunde  

Instituut voor Verpleegkundige Studies, bacheloropleiding verpleegkunde  

Adres: Heidelberglaan 7, 3584 CS Utrecht.

Contact over SPOC via mooc@rocmn.nl.

Contact over register via examenregister@rocmn.nl.